-41%

Фустан - код 166 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40868
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5654 - бело
  Фустан - код 5654 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 3065 - бело
  Фустан - код 3065 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5507 - бело
  Фустан - код 5507 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1746 - бело
  Фустан - код 1746 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Маица - код 36755 - виолетова
  Маица - код 36755 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Блуза - код 0177 - небесно сина
  Блуза - код 0177 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Дамско сако в маслено зелено - код 2900
  Сако - код 2900 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамско боди в оранжево от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код 10101А - светло сина
  Код 10101А - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Топ - код 5201 - зелена
  Топ - код 5201 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 2258 - пудра
  Фустан - код 2258 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Разкроена дамска пола в бежово от тюл - код 1130
  Сукња - код 1130 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Топ - код 6762 - црвена
  Топ - код 6762 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71