-34%

Фустан - код 169 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39525
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8989 - црна
  Фустан - код 8989 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6585 - црна
  Фустан - код 6585 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 1510 - црна
  Фустан - код 1510 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 228 - црна
  Фустан - код 228 - црна
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 5589 - црна
  Фустан - код 5589 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Кошула - код 932 - пудра
  Кошула - код 932 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Код B95 - 2 - црна
  Код B95 - 2 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Кратки панталони - код 4747 - ментол
  Кратки панталони - код 4747 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Комплет - код 5354 - црна
  Комплет - код 5354 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комбинезон - код 0499 - бело
  Комбинезон - код 0499 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Код AC-1016 - кафеава
  Код AC-1016 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Блуза - код 6566 - борда
  Блуза - код 6566 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Дуксер - код 4840 - розова
  Дуксер - код 4840 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комплет - код 7778 - црна
  Комплет - код 7778 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 0333 - окер
  Фустан - код 0333 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71