-71%

Фустан - код 178 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1782
-71%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиетсер - 80 % Вискоза - 20 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 696 - црна
  Фустан - код 696 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7045 - светло сина
  Фустан - код 7045 - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1714 - розова
  Фустан - код 1714 - розова
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Комбинезон - код 2089 - бело
  Комбинезон - код 2089 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код NH2863 - светло сина
  Код NH2863 - светло сина
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Код B159
  Код B159
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Блуза - код Р19 - сиво
  Блуза - код Р19 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Фустан - код 9090-2 - шарено
  Фустан - код 9090-2 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кардиган - код 6930 - розова
  Кардиган - код 6930 - розова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 9. Комплет - код 5671 - небесно сина
  Комплет - код 5671 - небесно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 10. Кошула - код 9032 - окер
  Кошула - код 9032 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71