-58%

Фустан - код 182 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39351
-58%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 986,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11890 - кремова
  Фустан - код 11890 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 11808
  Фустан - код 11808
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8291
  Фустан - код 8291
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код 20101
  Код 20101
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамска тениска с ефектен гръб в бяло - код 1836
  Маица - код 1836 - 1 - бела
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Атрактивно изрязано дамско боди в бежово - код 1279
  Боди - код 1279
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 8871 - виолетова
  Фустан - код 8871 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комбинезон - код 5622 - сина
  Комбинезон - код 5622 - сина
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Фармерки - код 4387 - 1
  Фармерки - код 4387 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Комбинезон - код 91033 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Код B296 - црвена
  Код B296 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Елек - код 2531 - 1
  Елек - код 2531 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71