-38%

Фустан - код 199 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41301
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 65 % Полиестер - 35 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2903 - 4 - шарено
  Фустан - код 2903 - 4 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2903 - 2 - шарена
  Фустан - код 2903 - 2 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2903 - 3 - шарено
  Фустан - код 2903 - 3 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2581 - шарена
  Фустан - код 2581 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2581 - шарено
  Фустан - код 2581 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код Р115 - темно сина
  Код Р115 - темно сина
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 3. Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Комплет - код 2234 - небесно сина
  Комплет - код 2234 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Топ - код 5958 - бело
  Топ - код 5958 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Тренерки - код 1575 - црна
  Тренерки - код 1575 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамски топ рипс в черно - 3249
  Топ - код 3249 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Код Р44 - црна
  Код Р44 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Код 0780
  Код 0780
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71