-39%

Фустан - код 204 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
3072
-39%
Special Price MKD 667,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2582 - бело
  Фустан - код 2582 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 6144 - бела
  Фустан - код 6144 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 3174 - 2 - бело
  Фустан - код 3174 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 3456 - бело
  Фустан - код 3456 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2994 - бело
  Фустан - код 2994 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8291 - сиво
  Фустан - код 8291 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2144 - 3 - црна
  Фустан - код 2144 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Топ - код 5656 - бела
  Топ - код 5656 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Јакна - код 0266 - циклама
  Јакна - код 0266 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0608 - црна
  Фустан - код 0608 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Кошула - код 1417 - 4 - праска
  Кошула - код 1417 - 4 - праска
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 3938 - циклама
  Блуза - код 3938 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фармерки - код 4397 - 1 - бело
  Фармерки - код 4397 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Код код AC- 1015 - портокалова
  Код код AC- 1015 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Код LS542 - жолта
  Код LS542 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71