-39%

Фустан - код 204 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
3073
-39%
Special Price MKD 667,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 9968 - бело
  Фустан - код 9968 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 0714 - 3 - бело
  Фустан - код 0714 - 3 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Комбинезон - код 8898 - бела
  Комбинезон - код 8898 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Елегантен дамски гащеризон в червено - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Топ - код 4272 - црна
  Топ - код 4272 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Спортски комплет - код 2505 - 2 - бело
  Спортски комплет - код 2505 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамски гащеризон по тялото в кафяво - код 4199
  Комбинезон - код 4199 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Свободна туника с къдрички в черно - код 1157
  Туника - код 1157 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Дамски комплект блуза и спортен панталон в бежово - код 9896
  Комплет - код 9896
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Код B166 - црвена
  Код B166 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Блуза - код 2744 - виолетова
  Блуза - код 2744 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Маица - код 4257 - црна
  Маица - код 4257 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 0157 - зелена
  Блуза - код 0157 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71