-52%

Фустан - код 208 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41453
-52%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 90 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 1656 - бело
  Фустан - код 1656 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 4545 - бело
  Фустан - код 4545 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Свободен дамски гащеризон в бежово - код 5775
  Комбинезон - код 5775
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 4445 - зелена
  Блуза - код 4445 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 41788 - бело
  Блуза - код 41788 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 2856 - зелена
  Фустан - код 2856 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамска тениска с ефектни ръкави с остро деколте в черно - код 2462
  Маица - код 2462 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 5256
  Блуза - код 5256
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Код B328
  Код B328
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Блуза - код 9966 - 4 - шарена
  Блуза - код 9966 - 4 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Блуза - код 5263
  Блуза - код 5263
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71