-57%

Фустан - код 224 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38268
-57%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 1519 - 3 - бело
  Комплет - код 1519 - 3 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Сукња - код 2667 - небесно сина
  Сукња - код 2667 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски комплект топ с паднали рамене и къси панталонки в черно - код 3966
  Комплет - код 3966 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код 507 - кафеава
  Код 507 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Дамски сет къс топ и панталон с атрактивен десен - код 5509
  Комплет - код 5509 - 1 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в тъмносиньо - код 3299
  Блуза - код 3299
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 10033 - зелена
  Фустан - код 10033 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Код P97 - борда
  Код P97 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Сако - код 2900 - бело
  Сако - код 2900 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71