-34%

Фустан - код 231 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40858
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6299 - црна
  Фустан - код 6299 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 4453 - 4 - црна
  Фустан - код 4453 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 0300 - црна
  Фустан - код 0300 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Фустан - код 0252 - 3 - црна
  Фустан - код 0252 - 3 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Слични производи
 1. Код B163 - црна
  Код B163 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Џемпер - код 1219 - 1 - шарена
  Џемпер - код 1219 - 1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комбинезон - код 565 - виолетова
  Комбинезон - код 565 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код B9-801 - 5 - шарено
  Код B9-801 - 5 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Блуза - код 385 - бело
  Блуза - код 385 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Сукња - код 6767 - борда
  Сукња - код 6767 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 1410 - ментол
  Блуза - код 1410 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Јакна - код 9195 - бела
  Јакна - код 9195 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Комбинезон - код 9759 - пудра
  Комбинезон - код 9759 - пудра
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71