-17%

Фустан - код 234 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38425
-17%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4800 - 1 - шарена
  Фустан - код 4800 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Фустан - код 5874 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 1235 - црна
  Спортски комплет - код 1235 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Свободен къс дамски гащеризон в светлосиво - код 6313
  Комбинезон - код 6313
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 5757 - црна
  Блуза - код 5757 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код B578
  Код B578
  Special Price MKD 454,14 Регуларна цена MKD 744,14
 5. Фустан - код 1842 - жолта
  Фустан - код 1842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 1396 - црвена
  Топ - код 1396 - црвена
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 550,71
 7. Спортен комплект блуза и панталон в меднокафяво - код 2986
  Комплет - код 2986 - 3
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 416 - капучино
  Фустан - код 416 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Изчистен дамски топ потник в черно - код 44833
  Топ - код 44833 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71