-62%

Фустан - код 239 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
771
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7775 - црна
  Фустан - код 7775 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8899 - црна
  Фустан - код 8899 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 2169 - црна
  Фустан - код 2169 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 7141 - црна
  Фустан - код 7141 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11800 - црна
  Блуза - код 11800 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 6939 - циклама
  Фустан - код 6939 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Долнище в тъмно сиво - код 3486
  Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 3112 - црна
  Маица - код 3112 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Секси дамски гащеризон в цвят капучино - код 1665
  Комбинезон - код 1665 - 1 - капучино
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Фустан - код 3610 - 2 - кремова
  Фустан - код 3610 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Код B416 - борда
  Код B416 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Атрактивен дамски гащеризон в тъмносиньо - код 6282 - гръб
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в цвят капучино - код 10077
  Комплет - код 10077 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Топ потник рипс с ефектни презрамки в цвят циклама - код 44911
  Топ - код 44911 - циклама
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71