-41%

Фустан - код 252 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38237
-41%
Special Price MKD 609,00 Регуларна цена MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0714 - 3 - бело
  Фустан - код 0714 - 3 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1842 - бело
  Фустан - код 1842 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11965 - бела
  Фустан - код 11965 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 11890 - бела
  Фустан - код 11890 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамска туника в цвят циклама с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 3 - циклама
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 3099 - 4
  Блуза - код 3099 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 4160
  Блуза - код 4160
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Комбинезон - код 2259 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 2259 - 1 - шарена
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Тренерки - код 4006 - розова
  Тренерки - код 4006 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Фустан - код 7735 - 2 - црна
  Фустан - код 7735 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Маица - код 1300
  Маица - код 1300
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71