-41%

Фустан - код 254 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38657
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1584 - 3 - црна
  Фустан - код 1584 - 3 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 4243 - 1 - црна
  Фустан - код 4243 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 2129 - црна
  Фустан - код 2129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 9010 - црна
  Фустан - код 9010 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 4343 - црна
  Фустан - код 4343 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код NH2818 - окер
  Код NH2818 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Код DM-04 - жолта
  Код DM-04 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 3458 - сиво
  Блуза - код 3458 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Код 7674 - бело
  Код 7674 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код B6 - пудра
  Код B6 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Блуза - код 374 - бело
  Блуза - код 374 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Фустан - код 5931 - црна
  Фустан - код 5931 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Фустан - код 451 - розова
  Фустан - код 451 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2500 - небесно сина
  Фустан - код 2500 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Комплет - код 663 - 2 - корали
  Комплет - код 663 - 2 - корали
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71