-41%

Фустан - код 254 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38659
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0590 - борда
  Фустан - код 0590 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2129 - црвена
  Фустан - код 2129 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 3982 - црвена
  Фустан - код 3982 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4343 - црвена
  Фустан - код 4343 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1081 - борда
  Фустан - код 1081 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Код AC1026 - ментол
  Код AC1026 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Блуза - код 6365 - светло виолетова
  Блуза - код 6365 - светло виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 0864 - сиво
  Блуза - код 0864 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код P98 - црвена
  Код P98 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Фустан - код 1544 - кафеава
  Фустан - код 1544 - кафеава
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 6. Код B161 - црна
  Код B161 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Боди - код 2030 - 2 - црна
  Боди - код 2030 - 2 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Ролка - код 2552 - путер зелена
  Ролка - код 2552 - путер зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Фустан - код 805 - жолта
  Фустан - код 805 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Код B105 - црна
  Код B105 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71