-41%

Фустан - код 254 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38658
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2323 - графитна
  Фустан - код 2323 - графитна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 9494 - темно сива
  Фустан - код 9494 - темно сива
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 6130 - сиво
  Фустан - код 6130 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 4442 - сиво
  Фустан - код 4442 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 9333 - сиво
  Фустан - код 9333 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 692 - црна
  Фустан - код 692 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Блуза - код 060 - небесно сина
  Блуза - код 060 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код B97 - окер
  Код B97 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 2869 - борда
  Блуза - код 2869 - борда
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 6. Код LS570 - портокалова
  Код LS570 - портокалова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 4571 - црна
  Фустан - код 4571 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Кратки панталони - код 4747 - пудра
  Кратки панталони - код 4747 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Код Р62 - кафеава
  Код Р62 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71