-41%

Фустан - код 263 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39325
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4802 - црна
  Фустан - код 4802 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8399 - црна
  Фустан - код 8399 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 8596 - црна
  Фустан - код 8596 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 91499 - црна
  Фустан - код 91499 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7124 - црна
  Фустан - код 7124 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8999 - бела
  Фустан - код 8999 - бела
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Комбинезон - код 11947 - кремова
  Комбинезон - код 11947 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Къс дамски топ потник в бяло - код 2723
  Топ - код 2723 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 8190 - жолта
  Фустан - код 8190 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в цвят мента - код 6922
  Код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 1412 - бело
  Блуза - код 1412 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Код B577 - зелена
  Код B577 - зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71