-41%

Фустан - код 263 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39328
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2540 - кремова
  Фустан - код 2540 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 3065
  Фустан - код 3065
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5848 - 2
  Фустан - код 5848 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2888 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 2888 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 2. Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Спортски комплет - код 2669 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2669 - 1 - шарена
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Спортна туника в бяло с Мики Маус - код 202
  Туника - код 202 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 3514 - бела
  Маица - код 3514 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Спортски комплет - код 11605
  Спортски комплет - код 11605
  Special Price MKD 1.652,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 7. Маица - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 8861 - 9 - кафеава
  Блуза - код 8861 - 9 - кафеава
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Изчистен дамски топ от рипс в масленозелено - код 2987
  Топ - код 2987 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71