-45%

Фустан - код 266 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40221
-45%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4802 - црна
  Фустан - код 4802 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8596 - црна
  Фустан - код 8596 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7793 - црна
  Фустан - код 7793 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 5554 - црна
  Фустан - код 5554 - црна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 4349 - бело
  Маица - код 4349 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Тренерки - код 4006 - бело
  Тренерки - код 4006 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Спортен комплект блуза и панталон в черно - код 2986
  Комплет - код 2986 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамски комплект блуза и клин в бежово - код 2297
  Комплет - код 2297 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 6. Маица - код 1413 - 1 - бело
  Маица - код 1413 - 1 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Изчистен дамски гащеризон в черно - код 6225
  Комбинезон - код 6225 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Топ - код 1031 - кафеава
  Топ - код 1031 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71