-32%

Фустан - код 271 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39639
-32%
Special Price MKD 1.508,00 Регуларна цена MKD 2.233,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 6254 - црна
  Комбинезон - код 6254 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Палто - код 189 - путер зелена
  Палто - код 189 - путер зелена
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Код B72 - кафеава
  Код B72 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 564 - светло сина
  Фустан - код 564 - светло сина
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 6. Блуза - код 9291 - путер зелена
  Блуза - код 9291 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Комбинезон - код 674 - светло сина
  Комбинезон - код 674 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комбинезон - код 2089 - бело
  Комбинезон - код 2089 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Јакна - код 9161 - 1 - циклама
  Јакна - код 9161 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 10. Фустан - код 1415 - зелена
  Фустан - код 1415 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71