-80%

Фустан - код 286 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40897
-80%
Special Price ден 290,00 Регуларна цена ден 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 9898 - окер
  Кошула - код 9898 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 4547 - тиркизна
  Фустан - код 4547 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Тренерки - код 1050 - 4 - црна
  Тренерки - код 1050 - 4 - црна
  Special Price ден 1.420,71 Регуларна цена ден 2.000,71
 4. Тренерки-долен дел - код 3486 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3486 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Комплет - код 804 - сиво
  Комплет - код 804 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Код Р15 - кафеава
  Код Р15 - кафеава
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 608,71
 8. Фустан - код 149 - окер
  Фустан - код 149 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Код AC-1026 - црвена
  Код AC-1026 - црвена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 10. Спортски комплет - код 763 - црна
  Спортски комплет - код 763 - црна
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71