-44%

Фустан - код 286 - графитна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40895
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Графитна

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - сиво
  Фустан - код 12003 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 11966 - сиво
  Фустан - код 11966 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 2473 - 1 - сиво
  Фустан - код 2473 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Фустан - код 1778 - 1
  Фустан - код 1778 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 6166 - сиво
  Фустан - код 6166 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Атрактивен дамски гащеризон по тялото в цвят циклама - код 1522
  Комбинезон - код 1522 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Ефектен къс топ потник рипс в бежово - код 5023
  Топ - код 5023 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска туника с ефектен десен - код 6360 - 6
  Туника - код 6360 - 6 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комбинезон - код 1054 - окер
  Комбинезон - код 1054 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 6123 - шарена
  Фустан - код 6123 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Ефектен къс топ в черно - код 11924
  Топ - код 11924 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Блуза - код 45211 - бело
  Блуза - код 45211 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Маица - код 11670 - бела
  Маица - код 11670 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 2635
  Блуза - код 2635
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Комплет - код 0335 - сина
  Комплет - код 0335 - сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71