-59%

Фустан - код 291 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40769
-59%
Special Price MKD 493,00 Регуларна цена MKD 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8653 - 1 - црна
  Фустан - код 8653 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 7099 - 1 - црна
  Фустан - код 7099 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 6130 - црна
  Фустан - код 6130 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 9494 - црна
  Фустан - код 9494 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0209 - црна
  Фустан - код 0209 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2299 - бело
  Фустан - код 2299 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Купачи - код 728 - црвена
  Купачи - код 728 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Панталони - код 2174 - 1 - црна
  Панталони - код 2174 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 6631 - црна
  Блуза - код 6631 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Код P97 - бело
  Код P97 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Спортски комплет - код 6769 - 1 - сиво
  Спортски комплет - код 6769 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Туника - код 7150 - 2 - розова
  Туника - код 7150 - 2 - розова
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Код AC-1012 - розова
  Код AC-1012 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 6566 - борда
  Блуза - код 6566 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71