-38%

Фустан - код 293 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38641
-38%
Special Price MKD 464,00 Регуларна цена MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5273 - црвена
  Фустан - код 5273 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 5669 - 2 - црвена
  Фустан - код 5669 - 2 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 12644 - црвена
  Фустан - код 12644 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2766 - црвена
  Фустан - код 2766 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6787 - виолетова
  Фустан - код 6787 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 7793 - циклама
  Фустан - код 7793 - циклама
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Ефектен дамски топ рипс в бяло - код 1749
  Топ - код 1749 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 11893 - розова
  Фустан - код 11893 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11592 - црвена
  Фустан - код 11592 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1626 - 3 - праска
  Блуза - код 1626 - 3 - праска
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Ефектен къс топ потник рипс в бяло - код 5023
  Топ - код 5023 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 13131 - виолетова
  Фустан - код 13131 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски изрязан бански в две части в жълто - код 9042
  Купачи - код 9042 - 6 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 7206
  Фустан - код 7206
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71