-44%

Фустан - код 300 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40890
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 65% Полиестер-35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8257
  Фустан - код 8257
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 0807 - темно сина
  Фустан - код 0807 - темно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 0807 - светло сина
  Фустан - код 0807 - светло сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
Слични производи
 1. Код B50 - кафеава
  Код B50 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 41788
  Блуза - код 41788
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Код DL-1003 - кремова
  Код DL-1003 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Блуза - код 4120 - црна
  Блуза - код 4120 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Код 9988 - портокалова
  Код 9988 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Блуза - код 7071 - црна
  Блуза - код 7071 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код В147 - црна
  Код В147 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Фармерки - код 3035 - црна
  Фармерки - код 3035 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Сако - код 6131 - борда
  Сако - код 6131 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код B92 - зелена
  Код B92 - зелена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71