-40%

Фустан - код 314 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
914
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4802 - црна
  Фустан - код 4802 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8596 - црна
  Фустан - код 8596 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 91499 - црна
  Фустан - код 91499 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7793 - црна
  Фустан - код 7793 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Ежедневен сет тениска и къси панталонки в цвят лилаво - код 333
  Комплет - код 333 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Блуза - код 11898
  Блуза - код 11898
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 4016 - небесно сина
  Фустан - код 4016 - небесно сина
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 6858 - 1 - црна
  Фустан - код 6858 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Дуксер - код 328 - небесно сина
  Дуксер - код 328 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Дамска буза в бяло - код 2478
  Блуза - код 2478 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 8391 - сиво
  Фустан - код 8391 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски клин в бежово - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Фустан - код 8899
  Фустан - код 8899
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71