-62%

Фустан - код 316 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
727
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6761 - зелена
  Фустан - код 6761 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 9865 - зелена
  Фустан - код 9865 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 1429 - светло зелено
  Фустан - код 1429 - светло зелено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1552 - 1 - црвена
  Блуза - код 1552 - 1 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Туника - код 7150 - 2 - розова
  Туника - код 7150 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Тренерки - код 1502 - 2 - црна
  Тренерки - код 1502 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 4. Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Код B60 - борда
  Код B60 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Код LS542 - жолта
  Код LS542 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 1788 - борда
  Фустан - код 1788 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Код 20124 - кремова
  Код 20124 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Тренерки - код 018 - 4 - бела
  Тренерки - код 018 - 4 - бела
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Код B87 - кафеава
  Код B87 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71