-61%

Фустан - код 321 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40990
-61%
Special Price ден 725,00 Регуларна цена ден 1.885,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 8778 - кремова
  Палто - код 8778 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 0489 - црна
  Фустан - код 0489 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 701 - светло виолетова
  Фустан - код 701 - светло виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 4426
  Блуза - код 4426
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 674 - виолетова
  Фустан - код 674 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Блуза - код 825 - темно сина
  Блуза - код 825 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 0081 - портокалова
  Фустан - код 0081 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Маица - код 3568 - црвена
  Маица - код 3568 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Фустан - код 6457 - окер
  Фустан - код 6457 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71