-30%

Фустан - код 321 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40991
-30%
Special Price MKD 1.305,00 Регуларна цена MKD 1.885,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1543 - црвена
  Фустан - код 1543 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Код NH2851 - корали
  Код NH2851 - корали
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Код B290
  Код B290
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Топ - код 6373 - бело
  Топ - код 6373 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 2065 - црвена
  Блуза - код 2065 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Спортски комплет - код 4163 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 4163 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 8. Код 0780
  Код 0780
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Комплет - код 555 - 5 - розова
  Комплет - код 555 - 5 - розова
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 10. Комплет - код 4350 - циклама
  Комплет - код 4350 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71