-50%

Фустан - код 322 - црна

Нема на залиха
SKU
1591
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 6533 - жолта
  Кардиган - код 6533 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Топ - код 3314 - темно сина
  Топ - код 3314 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Фустан - код 4429 - кремова
  Фустан - код 4429 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 701 - светло виолетова
  Фустан - код 701 - светло виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Код AC-1003 - ментол
  Код AC-1003 - ментол
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 6. Комбинезон - код 2199 - виолетова
  Комбинезон - код 2199 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 6622 - црвена
  Фустан - код 6622 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 2013 - ментол
  Фустан - код 2013 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Код HS-5135 - бела
  Код HS-5135 - бела
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Код 5617 - портокалова
  Код 5617 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71