-50%

Фустан - код 341 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38437
-50%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2202 - 1 - црна
  Фустан - код 2202 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 3214 - црна
  Фустан - код 3214 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 11699 - црна
  Фустан - код 11699 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1233 - црна
  Фустан - код 1233 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 4288 - црна
  Фустан - код 4288 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2582 - бело
  Фустан - код 2582 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамски топ в светлолилаво с къдрички - код 5954
  Топ - код 5954 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Маица - код 3847 - црна
  Маица - код 3847 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Комплет - код 4350 - црна
  Комплет - код 4350 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в черно - код 229
  Топ - код 229 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Боди - код 3313 - 3
  Боди - код 3313 - 3
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 2939 - 3 - бело
  Маица - код 2939 - 3 - бело
  MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Панталони - код 1991 - 2 - борда
  Панталони - код 1991 - 2 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комплет - код 1933
  Комплет - код 1933
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 15766 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 15766 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71