-51%

Фустан - код 350 - бела

Нема на залиха
SKU
38122
-51%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 97% Еластан - 3%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2011 - кремова
  Фустан - код 2011 - кремова
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Кошула - код 787 - 1 - црна
  Кошула - код 787 - 1 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 0021 - бела
  Фустан - код 0021 - бела
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 4. Топ - код 146 - црвена
  Топ - код 146 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 1617 - пудра
  Фустан - код 1617 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 9868 - виолетова
  Фустан - код 9868 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Кардиган - код 2278 - кафеава
  Кардиган - код 2278 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Кошула - код 4646 - тиркизна сина боја
  Кошула - код 4646 - тиркизна сина боја
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 912 - окер
  Блуза - код 912 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Кошула - код 405 - небесно сина
  Кошула - код 405 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71