-34%

Фустан - код 350 - розова

Нема на залиха
SKU
38121
-34%
Special Price ден 1.102,00 Регуларна цена ден 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код YF8852 - црна
  Код YF8852 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Код LS594 - кремова
  Код LS594 - кремова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Блуза - код 9867 - сина
  Блуза - код 9867 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Џемпер - код 9087 - капучино
  Џемпер - код 9087 - капучино
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Топ - код 5577 - бело
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 0900 - жолта
  Фустан - код 0900 - жолта
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Џемпер - код 1099 - кафеава
  Џемпер - код 1099 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 1619 - праска
  Блуза - код 1619 - праска
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 9865 - сина
  Фустан - код 9865 - сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Код R1075 - кафеава
  Код R1075 - кафеава
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71