-70%

Фустан - код 352 - 4 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1056
-70%
Special Price MKD 493,00 Регуларна цена MKD 1.653,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11939 - капучино
  Фустан - код 11939 - капучино
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 2202 - капучино
  Фустан - код 2202 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Дамски сет от две части топ и дълга пола в бяло - код 2700
  Комплет - код 2700 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 1488 - бело
  Блуза - код 1488 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамски бански в две части в цвят тюркоаз - код 2561
  Купачи - код 2561 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски дънки изчистени в сиво - код 4225
  Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Бяла тениска с принт - код 8616
  Маица - код 8616 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 2130 - црна
  Маица - код 2130 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Комплет - код 11980
  Комплет - код 11980
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамска тениска в светлосиво с принт - код 2621
  Топ - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Дамска тениска в червено с принт - код 1545
  Маица - код 1545 - 3 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71