-36%

Фустан - код 352 - 4 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40024
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0300
  Фустан - код 0300
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фустан - код 6071
  Фустан - код 6071
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 6867
  Фустан - код 6867
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 1544 - кафеава
  Фустан - код 1544 - кафеава
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 0770 - кафеава
  Фустан - код 0770 - кафеава
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 613 - небесно сина
  Комбинезон - код 613 - небесно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Блуза - код 1580 - 2 - розова
  Блуза - код 1580 - 2 - розова
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 4120 - црна
  Блуза - код 4120 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 4445 - црна
  Блуза - код 4445 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Купачи - код 728 - црвена
  Купачи - код 728 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код LS543 - портокалова
  Код LS543 - портокалова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Блуза - код 1471 - 3 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Код P91 - бело
  Код P91 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Блуза - код 1563 - 1 - црна
  Блуза - код 1563 - 1 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Јакна - код 9196 - бела
  Јакна - код 9196 - бела
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71