-32%

Фустан - код 352 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1052
-32%
Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.798,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8125 - розова
  Фустан - код 8125 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 0186 - 4 - пудра
  Фустан - код 0186 - 4 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 8934 - 5 - циклама
  Фустан - код 8934 - 5 - циклама
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Боди - код 4667 - црна
  Боди - код 4667 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Атрактивна дамска блуза с тъмносини мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Маица - код 2262 - бело
  Маица - код 2262 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамски топ потник в цвят тюркоаз - код 2245 - лице
  Топ - код 2245 - тиркизна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Маица - код 1300 - кремова
  Маица - код 1300 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Код Р115 - пудра
  Код Р115 - пудра
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Спортски комплет - код 3733 - 6 - портокалова
  Спортски комплет - код 3733 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 0142 - 3 - бела
  Блуза - код 0142 - 3 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код P254 - шарена
  Код P254 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71