-50%

Фустан - код 357 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38643
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0232 - црна
  Фустан - код 0232 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8137 - црна
  Фустан - код 8137 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 7394 - црна
  Фустан - код 7394 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Фустан - код 12000 - црна
  Фустан - код 12000 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11985 - црна
  Фустан - код 11985 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Дамски бански в цвят пудра рипс - код 6799
  Купачи - код 6799 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Код 10035 - црна
  Код 10035 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4801 - 4 - цветна
  Фустан - код 4801 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Блуза - код 1603 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Изчистен дамски топ рипс в бежово - код 0997
  Топ - код 0997
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Атрактивен къс дамски гащеризон в синьо - код 2613
  Комбинезон - код 2613 - 2 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 2663 - црна
  Фустан - код 2663 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Маица - код 5419 - црна
  Маица - код 5419 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71