-61%

Фустан - код 362 - бела

Нема на залиха
SKU
38602
-61%
Special Price ден 725,00 Регуларна цена ден 1.885,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1598 - зелена
  Фустан - код 1598 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 4418
  Фустан - код 4418
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Туника - код 6541 - црна
  Туника - код 6541 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кардиган - код 8821 - црна
  Кардиган - код 8821 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Код W130 - портокалова
  Код W130 - портокалова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 4489 -1 - небесно сина
  Фустан - код 4489 -1 - небесно сина
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Дуксер - код 5017 - розова
  Дуксер - код 5017 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Блуза - код 919 - путер зелена
  Блуза - код 919 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 9977 - бело
  Фустан - код 9977 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Туника - код 997 - 1 - кафеава
  Туника - код 997 - 1 - кафеава
  Најниско ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71