-42%

Фустан - код 375 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38349
-42%
Special Price ден 580,00 Регуларна цена ден 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 10101А - црна
  Код 10101А - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Комплет - код 3838 - путер зелена
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Палто - код 213 - црна
  Палто - код 213 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Фустан - код 199 - жолта
  Фустан - код 199 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Елек - код 8786 - бело
  Елек - код 8786 - бело
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 6. Код AC-1012 - темно сина
  Код AC-1012 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Сако - код 6023 - темно сина
  Сако - код 6023 - темно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Код NH2813 - сина
  Код NH2813 - сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 812
  Блуза - код 812
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 10. Фустан - код 1718 - црвена
  Фустан - код 1718 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71