-42%

Фустан - код 375 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38348
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11808 - црна
  Фустан - код 11808 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4534 - црна
  Фустан - код 4534 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 6155 - црна
  Фустан - код 6155 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1241 - црна
  Фустан - код 1241 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1733 - црна
  Фустан - код 1733 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамска тениска в светлолилаво - код 3701
  Маица - код 3701
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Къса тениска в цвят лилав - код 608
  Маица - код 608 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 1188 - кремова
  Фустан - код 1188 - кремова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фустан - код 4040 - капучино
  Фустан - код 4040 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки - код 5262
  Тренерки - код 5262
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 9690 - кафеава
  Фустан - код 9690 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Дамска тениска в бяло с надпис - код 11793
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 5343 - 1 - црна
  Блуза - код 5343 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71