-42%

Фустан - код 375 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38347
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2053 - 4 - борда
  Фустан - код 2053 - 4 - борда
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Фустан - код 9545 - борда
  Фустан - код 9545 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 9545 - црвена
  Фустан - код 9545 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3665 - црвена
  Фустан - код 3665 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Код P77 - бела
  Код P77 - бела
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Блуза - код 8365 - виолетова
  Блуза - код 8365 - виолетова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Панталони - код 8585 - пудра
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код MS-3001 - кремова
  Код MS-3001 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фармерки - код 8254 - 1 - путер зелена
  Фармерки - код 8254 - 1 - путер зелена
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 6. Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Код B24 - сребро
  Код B24 - сребро
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 1580 - 2 - розова
  Блуза - код 1580 - 2 - розова
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Блуза - код 2380 - бело
  Блуза - код 2380 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 0770 - бело
  Блуза - код 0770 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71