-42%

Фустан - код 375 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38346
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11795 - розова
  Фустан - код 11795 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 6331 - корали
  Фустан - код 6331 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 2994 - пудра
  Фустан - код 2994 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 2765 - розова
  Фустан - код 2765 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2258 - циклама
  Фустан - код 2258 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Маица - код 1571 - бело
  Маица - код 1571 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 5932 - тиркизна
  Блуза - код 5932 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска тениска в лилаво с надпис - код 1038
  Маица - код 1038 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Тренерки - код 6272
  Тренерки - код 6272
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Атрактивен дамски топ рипс в розово - код 7414
  Топ - код 7414 - циклама
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Џемпер - код 4172 - праска
  Џемпер - код 4172 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 8484 - окер
  Фустан - код 8484 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 6322 - кафеава
  Блуза - код 6322 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 5258 - црна
  Фустан - код 5258 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Секси втален гащеризон в масленозелено - код 22990
  Комбинезон - код 22990 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.652,71