-45%

Фустан - код 377 - линии - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40871
-45%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Линии

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4802 - црна
  Фустан - код 4802 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8596 - црна
  Фустан - код 8596 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 91499 - црна
  Фустан - код 91499 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 4757 - 2 - црна
  Фустан - код 4757 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9265
  Фустан - код 9265
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8291
  Фустан - код 8291
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 4473 - бело
  Топ - код 4473 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Ефектен дамски топ потник в цвят пудра - код 11882
  Топ - код 11882 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в цвят праскова - код 3525
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Фустан - код 0715 - 3
  Фустан - код 0715 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Код B452 - црна
  Код B452 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код B425 - црна
  Код B425 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Блуза - код 0177 - црвена
  Блуза - код 0177 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71