-35%

Фустан - код 385 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39178
-35%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8149 - бела
  Фустан - код 8149 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 11881 - бело
  Фустан - код 11881 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Код B436
  Код B436
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Код 3344 - кафеава
  Код 3344 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Блуза - код 2180 - 5 - бело
  Блуза - код 2180 - 5 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 2509 - бело
  Топ - код 2509 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код В146 - кафеава
  Код В146 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в бежово - код 0888
  Фустан - код 0888 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Къс дамски топ рипс в бяло - код 1265
  Топ - код 1265 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Атрактивна лятна риза в бяло - код 11923
  Кошула - код 11923 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71