-47%

Фустан - код 387 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41487
-47%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.537,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8399 - жолта
  Фустан - код 8399 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 2743 - жолта
  Фустан - код 2743 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4806 - жолта
  Фустан - код 4806 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 6460 - окер
  Фустан - код 6460 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2540 - окер
  Фустан - код 2540 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3080 - темно сина
  Фустан - код 3080 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4145 - црна
  Блуза - код 4145 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Маица - код 4515 - бело
  Маица - код 4515 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 1482 - 4
  Фустан - код 1482 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Маица - код 1560 - розова
  Маица - код 1560 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 6464 - црна
  Фустан - код 6464 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кратки панталони - код 2236 - 2 - ментол
  Кратки панталони - код 2236 - 2 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 7124 - капучино
  Фустан - код 7124 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамско боди с къдрички в оранжево - код 3670
  Боди - код 3670 - портокалова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71