-42%

Фустан - код 390 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38400
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1722 - 1 - бела
  Фустан - код 1722 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11808 - бело
  Фустан - код 11808 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 7148 - 1 - бела
  Фустан - код 7148 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2470 - 1 - бело
  Фустан - код 2470 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7369 - бело
  Фустан - код 7369 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дамска тениска в бяло с принт - код 2161
  Маица - код 2161 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Спортски комплет - код 3424 - 4 - ментол
  Спортски комплет - код 3424 - 4 - ментол
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 3. Блуза - код 0399 - бело
  Блуза - код 0399 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Дамска тениска в жълто с копчета - 3233
  Маица - код 3233 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 0055
  Блуза - код 0055
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска риза в черно - код 7482
  Кошула - код 7482 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Изчистен дамски топ от рипс в светлосиньо - код 2987
  Топ - код 2987
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Код 0651 - 2
  Код 0651 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Атрактивен дамски топ с дантела в бяло- код 5577
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 3610 - 2 - кремова
  Фустан - код 3610 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71