-62%

Фустан - код 390 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38222
-62%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8171 - розова
  Фустан - код 8171 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 492 - пудра
  Фустан - код 492 - пудра
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Туника - код 0411 - небесно сина
  Туника - код 0411 - небесно сина
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Јакна - код 2015 - 1 - кремова
  Јакна - код 2015 - 1 - кремова
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 3. Код 5560 - зелена
  Код 5560 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Код LS543 - портокалова
  Код LS543 - портокалова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Блуза - код 6631 - црна
  Блуза - код 6631 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Блуза - код 0629 - 1 - црвена
  Блуза - код 0629 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Кошула - код 7122 - бело
  Кошула - код 7122 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 4156 - пудра
  Блуза - код 4156 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Блуза - код 2380 - бело
  Блуза - код 2380 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Сако - код 6131 - окер
  Сако - код 6131 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71