-42%

Фустан - код 392 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38478
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2471 - 1
  Фустан - код 2471 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2419
  Фустан - код 2419
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 2485 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 2485 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 4521 - темно сина
  Фустан - код 4521 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2766 - сина
  Фустан - код 2766 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 2. Тренерки-долен дел - код 5714 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 5714 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Дуксер - код 6269 - 3 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2231 - црвена
  Фустан - код 2231 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамски топ с къдрици в цвят капучино - код 11537
  Топ - код 11537 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Сукња - код 4009 - 1
  Сукња - код 4009 - 1
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Блуза - код 6682 - 2 - црна
  MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1257 - црна
  Фустан - код 1257 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Код Р68 - розова
  Код Р68 - розова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 10. Фустан - код 2409 - црна
  Фустан - код 2409 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71