-42%

Фустан - код 392 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38477
-42%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8137 - жолта
  Фустан - код 8137 - жолта
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 1842 - жолта
  Фустан - код 1842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11936 - жолта
  Фустан - код 11936 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 0286 - окер
  Фустан - код 0286 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1482 - 3 - жолта
  Фустан - код 1482 - 3 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Код 37255
  Код 37255
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Комбинезон - код 5218 - шарена
  Комбинезон - код 5218 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Къса дамска тениска в черно - код 8377
  Маица - код 8377 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Код B271 - 2 - шарена
  Код B271 - 2 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Дънкова пола в черно - код 4390
  Сукња - код 4390 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамска тениска в цвят праскова с принт - код 1545
  Маица - код 1545 - 2 - праска
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 11805 - црна
  Фустан - код 11805 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 5261 - 2 - бела
  Фустан - код 5261 - 2 - бела
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 10. Атрактивен дамски гащеризон в червено - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71