-35%

Фустан - код 395 - 1 - црвена

Нема на залиха
SKU
40386
-35%
Special Price ден 1.305,00 Регуларна цена ден 2.030,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Код B32/5049
  Код B32/5049
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Код Р2 - црна
  Код Р2 - црна
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 608,71
 4. Панталони - код 3062 - кафеава
  Панталони - код 3062 - кафеава
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Код HS-98101 - црна
  Код HS-98101 - црна
  Special Price ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 6. Код AC-1009 - кремова
  Код AC-1009 - кремова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 7. Јакна - код 8686
  Јакна - код 8686
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Кардиган - код 9001 - бело
  Кардиган - код 9001 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Туника - код 3070 - бело
  Туника - код 3070 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 0258 - темно сина
  Фустан - код 0258 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71